Martinas Eimutis

Asmeninis tinklaraštis

May

20

Paklausimas Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriui


Šakių rajono savivaldybės tarybos narys

Martinas Eimutis

V.Kudirkos 102-31, Šakiai

Telefono nr.: +37067595051

 

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS
ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUI

EVALDUI SNIEČKUI

 PAKLAUSIMAS

2015-05-11

Šakiai

 

Elektroninė dokumentų ir užduočių valdymo sistema yra neatsiejama nuo šiuolaikinės ir efektyviai besitvarkančios institucijos kasdienybės. Manau, kad tokia sistema padėtų ir Šakių rajono savivaldybės administracijai sumažinti kaštus popierinių dokumentų saugojimui, transportavimui, archyvavimui. Administracijos specialistai sutaupytų laiko derindami ir tvirtindami dokumentus ar jų ieškodami. Procesų ar užduočių valdymo sistema sumažintų vėluojančių užduočių skaičių, taip pat efektyviai padidintų kontrolės lygį, kelis kartus paspartintų su dokumentais ir užduotimis susijusius procesus organizacijoje.

Prašau Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pateikti informaciją raštu apie tai, ar planuojama ir kada Šakių rajono savivaldybės administracijoje įdiegti elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą?

 

Su pagarba,

Martinas Eimutis

 

 

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>