Martinas Eimutis

Asmeninis tinklaraštis

Oct

21

Šakių rajono moksleivių taryba turi parako


Vakar turėjau galimybę dalyvauti Šakių rajono moksleivių tarybos (ŠRMT) posėdyje ir pasidalinti mintimis apie savivaldą, mokinių interesų atstovavimą, mokinių tarybų veiklą.

Maloniai nustebino drąsūs ir savivaldos principus išmanantys jauni žmonės.

Gaila, kad tik ne visų mokyklų atstovai dalyvavo vakar ir ne visų mokyklų administracijos rimtai žiūri į mokinių savivaldų veiklą. Manau, kad ir pati ŠRMT artimiausiu metu imsis veiksmų, jog šios mokyklos aktyviau įsitrauktų į savivaldos veiklą. Esu įsitikinęs, jog mokyklos administracijai nerodant iniciatyvos ar net užkertant kelią mokinių aktyviai pozicijai yra labai daug prarandama, visų pirma, mokinių pilietiškumo, lyderystės, socializacijos ugdyme.

Norėjau pasakyti paprastą žinutę ŠRMT: ”Jūs esate ne tik stipri rajono jaunimo organizacija, bet ir organizacija, kuri atstovauja visų rajono mokinių interesus. Todėl turite labai galingus įrankius daryti įtaką ir turite tuo naudotis atstovaujant mokinių interesus ”

 

Sėkmės!

 

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>